wtorek, 16 października 2012

Preparaty z DHA - porównanie cz.1

Suplementów diety dla dzieci z zawartością wspomnianego wcześniej DHA (KLIK) jest wiele, ale tylko kilka które można podawać w pierwszym roku życia. Oczywiście moim skromnym zdaniem nie są to jakieś tanie rzeczy, więc warto sprawdzić w różnych aptekach ich cenę tym bardziej gdy ktoś chce je podawać regularnie. Co więcej nie zawsze cena odpowiada ilości DHA i innych witamin.


* Ceny podane w zestawieniu są cenami znalezionymi na portalu doz.pl w dniu 16.10.2012  i mogą się różnić w zależności od apteki i od daty.Zestawienie uwzględnia tylko preparaty które można przyjmować przed skończeniem pierwszego roku życia. 

Zgodnie z powyższym na szczególne uwzględnienie zasługuje Bobik, który nie dość że w obecnej cenie na doz.pl (promocja -32% - 15,33zł) ma najniższą rynkową cenę to jeszcze zawiera w sobie dzienne zapotrzebowanie na witaminę D3 - czyli odchodzi nam jeszcze jeden wydatek. Gdy promocja się skończy na drugim miejscu jak dla mnie jest Moller, który zawiera jeszcze inne dodatkowe witaminy oraz pokrywa zapotrzebowanie na D3.

5 komentarzy:

 1. nam lekarka zalecała OmegaMed, ale Maksiu nie przepada za tym specyfikiem ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja też nie przepada za takimi specyfikami ale sprzedaje jej przy karmieniu :)

   Usuń
  2. :) też tak starałam się przemycać :) zapraszam do mnie po wyróżnienie :D

   Usuń
 2. ja właśnie za takim specyfikiem sie rozglądam..;)

  OdpowiedzUsuń

Dzięki za podzielenie się Twoją opinią.
Zapraszam ponownie :)

Ps. Komentarze ze spamem są usuwane.

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.