poniedziałek, 15 października 2012

Pilnie potrzebna krew A minus (-) !!!


Poszukiwana jest krew grupy A-. Sprawa mega pilna, młody facet potrzebuje waszej pomocy. 


Żona potrzebującego mężczyzny napisała:

"Kochani to mój mąż potrzebuje krwi... 
Sprawa jest o tyle trudna że musi być to akurat grupa A-, bardzo bym chciała żeby to była właśnie jakakolwiek inna grupa krwi, ale niestety musi być TA. Nie chodzi o to że w stacji nie ma w ogóle krwi i że trzeba oddać w zamian żeby dostać taką jaką chcemy. 
Mój mąż choruje na nowotwór, miał już parokrotnie podawaną krew, przez to jego krew produkuje coraz więcej przeciwciał i odrzuca coraz więcej próbek krwi, dlatego PROSZĘ o oddawanie krwi grupy A-, może trafią w stacji krwiodawstwa na taką, której mój mąż nie odrzuci.

W tej chwili czeka na zabieg bez którego jego życie jest zagrożone, bez krwi ten zabieg się nie odbędzie. Krew można oddawać w Stacji Krwiodawstwa, będę wdzięczna za zaznaczenie "dla Rafała Pietrzniaka". Mąż leży aktualnie w szpitalu na Al. Kraśnickich na oddziale urologii.

Proszę o życie dla mojego męża, dziękuje wszystkim za pomoc...

Magda Pietrzniak."

 
Więcej informacji znajdziesz TUTAJ 
 
Jeśli możesz przyłącz się do akcji na Twoim blogu. Warto pomagać!

2 komentarze:

  1. Już myślałam,że będę mogła pomóć,bo moje 0 RH minus jest na tyle uniwersalne,że pasuje każdemu a tu się okazuje,że nie zawsze...Ale dobrze,że przypominasz,od kiedy zaszłam w ciążę,nie oddałam krwi ani razy..Świat mi się skurczył;)

    OdpowiedzUsuń

Dzięki za podzielenie się Twoją opinią.
Zapraszam ponownie :)

Ps. Komentarze ze spamem są usuwane.

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.